Door Corona werken wij vaak thuis, maar wel iedere dag bereikbaar!

Onze cliëntengroep en ons team is het eerste halfjaar van 2018 flink gegroeid.

Vanaf eind 2017 zijn onze werkzaamheden uitgebreid met een nieuwe groep cliënten. Veel familiebewindvoerders en cliënten van de Carante Groep hebben de weg naar ons gevonden.

Voor het helpen van de bewindvoerders bij de administratie of met de vraag of wij bewindvoerder over het vermogen van deze cliënten willen worden. Uiteraard zijn wij heel blij met deze verzoeken en het vertrouwen dat hieruit spreekt. Door deze groei wordt de basis van Stichting Cliënt Support verder verstevigd.

Sinds mei 2018 is Patricia de Wit bij ons in dienst. Zij is onze nieuwe contactpersoon voor familiebewindvoerders van de cliënten van De Twentse Zorgcentra. Sigrid Gerritsen, die tot dan toe contactpersoon was, is nu uitvoerend bewindvoerder en is haar eigen cliëntenbestand aan het opbouwen.

 


Terug naar het nieuws